مقاله ای درباب متافیزیک

سلام به دوستان.امروز میخواهم مقاله ای در باب متافیزیک به دوستاران این علم ارائه بدم.از انجای که این علم از اسمشم پیداست متافیزیک یعنی فراتر از دنیایی فیزیکی. دنیایی که میتوان خیلی چیزها را در ان دید و کشف کرد. دنیایی که می توان از اسارت این جسم فیزیکی رها شد. درباب این علم خیلی چیزها در اینترنت و کتاب ها میتوان دید. اما این علم مثاله قسریس در بالای ابرها و وقتی که نمیتوان ان را به دست اورد و دران زندگی کرد چه فایده. اما هیچ کاری غیر ممکن نیست وتنها خواندن این علم هم کافی نیست .عالم بی عمل مثل سران امروز کشورمان هستن که فقط فک میزنند عمل نمیکنند. این علم هم باید عمل کرد نه حرف زد.
خوب درباره این علم باید دانست که افراد ترسو به هیچ وجه وارد این علم نشوند اما در ذات انسان است که از چیزهای که از ان اطلاعی ندارد واهمه داشته باشند اما هیچ چیزی در این دنیا به راحتی به دست نمی اید مگر این که از مغزمان استفاده کنیم نه از دستمان .خوب برای شروع من کمی درباره مبحث تمرکز برایتان شرح میدهم. اصل همه چیز در این دنیا انرژی است با انرژی میتوان خیلی کارها کرد که خودتان بیشتر از من درباره ان اطلاع دارید اما اینجا یه مبحث وجود دارد که چگونه میتوان این انرژی را غیر از غذا خوردن به دست اورد تا به حال فکر کرده اید که چگونه درختان و گیاهان انرژی مورد نیازشان را به دست می اورند.انها انرژی مورد نیازشان را از زمین بدونه واسته می گیرند اما انسانها با خوردن میوها * حیوانات وگیاهان ان را به دست می اورند اما تا به حال به این فکر کرده اید که چرا ما نتوانیم انرژی مورد نیازمان را مستقیم از زمین بگیریم . آیا چنین فکری درست است ایا می توان بدون خوردن غذا انرژی بدنمان را تامین کنیم.من می گویم که حتما می توانیم این کار را انجام بدهیم اما برای بدست اوردن این انرژی از زمین بدونه واسته به یک چیزاحتیاج داریم و ان کلمه تمرکز است.
ادامه دارد.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها